Projektowanie i aranżacja wnętrz

Architekt Wnętrz Łódź

Firma Polak Studio od 2007r. zajmuje branżą związaną z architekturą wnętrz. Założycielką jest mgr arch. Aneta Polak. Biuro firmy architektonicznej w Łodzi znajduje się na ulicy Eugeniusza 23. Polak Studio kieruje swoje usługi głównie do klientów, którzy pragną zmienić swoje otoczenie w pracy lub w domu, zmodernizować lub odnowić stare wnętrza, które pod wpływem czasu utraciły swój pierwotny kształt i wygląd.

 

 

Co wyróżnia Polak Studio, z odziałem w Łodzi spośród innych firm specjalizujących się w branży związanej z architekturą? Architekci wnętrz w Łodzi wybierani są spośród wielu wykwalifikowanych specjalistów z całej Polski, którzy ukończyli architekturę wnętrz lub budownictwo. Architekci wnętrz z wieloletnim doświadczeniem najlepiej podpowiedzą jak zaaranżować wnętrza, dopasować wystrój do państwa potrzeb i zrealizować państwa marzenia. Charakteryzują się kreatywnością i pomysłowością oraz znajomością materiałów wykończeniowych i wyposażenia wnętrz. Znają specjalne programy do projektowania np. 3D Studio, ArchiCad, Cad decor lub innych. Tworzą projekty wizualne, ale przed przystąpieniem do realizacji komunikują się z potencjalnym klientem. Skupiają się na państwa potrzebach i oczekiwaniach. Po rozmowie z klientem i uzgodnieniu wszelkich ważnych detali oraz kwestii rozmieszczenia mebli oraz urządzeń powstaje projekt zgodny z wizją klienta. Pracownicy pełnią kontrolę nad dostawą materiałów wykończeniowych oraz nadzór nad wykonaniem pracy. Aby jak najlepiej sprostać Państwa oczekiwaniom architekci sporządzają dokumentację architektoniczną, projekty wizualne ścian, podłóg, instalacji oraz zagospodarowania funkcjonalnego wnętrza.

Nasi architekci wnętrz w Łodzi zapewniają wysoką jakość usług dotyczących:

  • projektowania wnętrz biurowych, komercyjnych oraz prywatnych,

  • modernizacji biur oraz innych zakładów pracy,

  • projektów biur oraz mieszkań i domów prywatnych od podstaw,

  • zmiany aranżacji wnętrz biur, domów oraz innych obiektów użyteczności publicznej,

  • zmiany wystroju różnych przestrzeni zgodnie z państwa oczekiwaniami,

  • projektowania mebli na specjalne zamówienie.

Nasza firma zatrudnia najlepszych architektów wnętrz z Łodzi. Doświadczenie pracowników i kompetencje sprawiają, że nasza firma wyróżnia się spośród innych podobnych jednostek, które specjalizują się w architekturze wnętrz na terenie Łodzi. Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych specjalistów oraz sprawdzone ekipy budowlane, dzięki czemu nasza praca jest szybka i skuteczna. Mamy nadzieję, że zaciekawiła Państwa nasza oferta i w przyszłości będziemy mogli nawiązać owocną współpracę. W celu omówienia szczegółów oferty lub uzgodnienia terminu spotkania prosimy o kontakt. Projektowanie wnętrz w Łodzi – postaw na Polak Studio!