Projektowanie i aranżacja wnętrz

Projektowanie Wnętrz

Polak studio jest autorską pracownią projektowania wnętrz. Spełnia oczekiwania klientów, głównie inwestorów, którzy nie pozostają obojętni na przestrzeń w jakiej pracują.

Wnętrze jest dopasowywane do potrzeb klientów oraz cały projekt zatwierdzany jest przez inwestora. Na stronie internetowej polakstudio.pl umieszczone są projekty wnętrz, które zostały wykonane m. in. w Warszawie. Piękne projekty mieszkań oraz domów zachęcają klientów do obejrzenia strony internetowej firmy Polak Studio oraz zapoznania się z ofertą. Projektowanie pokoju Łódź i wnętrz – Warszawa to główne obszary, w których firma rozwija swoją działalność. Klienci Polak Studio są kierowani najczęściej do tego obszaru, gdyż praca w tym zespole przebiega w dość przemyślany i uporządkowany sposób.

Etapy projektowania wnętrz

Współpraca z działem projektowania wnętrz w Warszawie dzieli się na trzy etapy:

Pierwszym etapem jest szczegółowe omówienie z klientem jego potrzeb oraz jego własnej wizji wnętrza. Pracownicy starają się aby projekt odzwierciedlał oczekiwania klienta. Bardzo ważna jest dokumentacja techniczna obiektu, o której nie można zapomnieć. Na tej podstawie sporządzana jest koncepcja projektu. Projekt koncepcyjny to najważniejszy etap, gdyż zawiera on informacje dotyczące rozmieszczenia mebli i urządzeń w przestrzeni oraz z jakich materiałów będą wykonane. W tym czasie można nanieść do projektu ewentualne poprawki.

Drugi etap w projektowaniu wnętrz w Warszawie to przygotowywanie projektu wizualnego. Po wprowadzeniu poprawek projektant może przystąpić do stworzenia konkretnego projektu, którego zadaniem jest sprawdzenie jak wnętrze będzie wyglądać i czy zgadza się z oczekiwaniami klienta. W tym etapie projektant wykonuje również rysunki techniczne, pokazując dokładne rozmieszczenie:

  • mebli i sprzętów,

  • instalacji kanalizacyjnej i elektrycznej,

  • układu materiałów wykończeniowych oraz okładzin ściennych,

  • zabudowy gipsowo – kartonowej, kominka oraz ewentualnych dekoracji.

    Trzecim etapem jest realizacja wizualnego projektu.

W firmie Polak Studio Projektowanie wnętrz Łódź i Warszawa mają Państwo pewność dobrej współpracy z szybko rozwijająca się firmą i realizacji własnych wizji. Na pewno atutem naszej firmy są pracownicy z wieloletnim doświadczeniem, wykonywanie projektu w przemyślany sposób zgodnie z założeniami naszego klienta oraz dawanie pewnych uwag, które ewentualnie mogłyby pomóc w lepszej realizacji projektu.

Po zapoznaniu się z naszą ofertą mamy nadzieję, że firma Polak Studio – z działem projektowania wnętrz w Warszawie – sprostała państwa wymaganiom. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.