Projektowanie i aranżacja wnętrz

Projektowanie wnętrz

M1 czy M2 cieszą się obecnie dużym powodzeniem – przede wszystkim są niedrogie i dają swoim mieszkańcom upragnioną prywatność we własnej, chociaż ciasnej przestrzeni. Często jednak kawalerki sprawiają dość dużo problemów z aranżacją, ponieważ niewielka powierzchnia nie daje zbyt dużych możliwości. W takim przypadku warto wybrać profesjonalne projektowanie wnętrz. Warszawa i Łódź to miasto, w którym działa wiele pracowni projektowych, które mogą w tym pomóc – także Polak Studio, gdzie do Państwa dyspozycji są najlepsi specjaliści w tej dziedzinie.  aranżacja domu łódź.

Niewielka przestrzeń kawalerki wymusza funkcjonalne rozwiązania, aby zmieścić na niej wszystko, co potrzebne jest w domu:

  • salon,
  • sypialnię,
  • kuchnię,
  • łazienkę,
  • przedpokój.

Współpraca z doświadczonym projektantem to w tym przypadku dobry wybór, ponieważ będzie mógł on zaproponować wtedy optymalne rozwiązania, na przykład w ramach podziału wnętrza, doboru odpowiednich sprzętów i mebli, może także przygotować ich projekt na wymiar, doradzić właściwe materiały na ściany, sufity oraz podłogi, które optycznie powiększą cała przestrzeń. W przypadku, gdy kawalerka jest wysoka, istnieje także możliwość wykonania antresoli, na której może znaleźć się sypialnia.

Zapraszamy do wybrania naszej usługi projektowania wnętrz – dzięki wsparciu pracowni Polak Studio mogą Państwo otrzymać nie tylko sam projekt wnętrza, który będzie idealnym rozwiązaniem problemu niewielkiej przestrzeni, ale również dodatkowe usługi, w tym w ramach realizacji projektu oraz nadzoru. Zachęcamy do sprawdzenia naszego portfolio – jesteśmy do Państwa usług!

Projektowanie Wnętrz

Kontakt

POLAK STUDIO – projektowanie  wnętrz

Telefon           +48 513 191 597

E-mail             biuro@polakstudio.com

Zapisz