Projektowanie i aranżacja wnętrz

Architektura wnętrz to nasza specjalność

Przygotowanie projektu wnętrza to wieloetapowa czynność, która musi odzwierciedlać indywidualne życzenia inwestora, by w końcowym etapie dać efektowną i funkcjonalną przestrzeń. W Polak Studio do Państwa dyspozycji jest wykwalifikowany architekt wnętrz – projektowanie to nasza specjalność, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby dawać naszym klientom kompleksową obsługę. Dzięki naszemu doświadczeniu i kreatywności jesteśmy w stanie stworzyć dla Państwa oryginalny projekt dopracowany w najdrobniejszych szczegółach. 

Architektura Wnętrz - przykład realizacji

Wiemy, że każde wnętrze i każdy inwestor wymagają indywidualnych rozwiązań – dom dla dużej rodziny, mieszkanie dla singla, designerski sklep, przytulna kawiarnia czy ergonomiczne biuro. My jesteśmy przygotowani na wszystkie życzenia naszych klientów i jesteśmy w stanie zaoferować im pełne wsparcie w całym procesie projektowania i następnie realizacji projektu. Dzięki doświadczeniu ze współpracy z najlepszymi warszawskimi firmami remontowo-budowlanymi, możemy zagwarantować sukces w realizacji zaprojektowanego wnętrza.

Studio aranżacji wnętrz

Służymy zarówno jednorazowymi poradami architekta wnętrz, jak i również zajmujemy się kompleksowymi zleceniami, które włączają doradztwo, sporządzenie projektu koncepcyjnego wraz z wizualizacjami, także przygotowanie wszystkich projektów architektonicznych oraz nadzór autorski nad prowadzonymi pracami. Dodatkowo współpracujemy ze sprawdzonymi przez nas fachowcami, dlatego też współpraca z nami na pewno będzie nie tylko owocna, ale również komfortowa i bezstresowa, ponieważ to my możemy zająć się praktycznie wszystkim.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio zamieszczonym na stronie – tutaj można bliżej zobaczyć wybrane projekty naszego autorstwa. Jeżeli są Państwo zainteresowani skorzystaniem z naszych usług, jesteśmy całkowicie do dyspozycji!

Zapraszamy klientów z miast – Warszawa i Łódź.

Architektura Wnętrz - przykład realizacji

Kontakt

POLAK STUDIO – projektowanie  wnętrz

Telefon           +48 513 191 597

E-mail             biuro@polakstudio.com